- BV 8 x 56 BR

<< predchádzajúcenasledujúce >>

MINOX BV 8x56 BR – ideálny partner v šere

Pozorovacie ďalekohľady MINOX ponúkajú špičkové technológie a sú top triedou medzi pozorovacími ďalekohľadmi.
Nový ďalekohľad MINOX BV 8x56 využíva najnovšie technológie od Wetzlar, ktoré ocenia najmä tí, ktorí obľubujú poľovanie či pozorovanie prírody pri splne mesiaca alebo v šere. Vďaka nízkej hmotnosti je MINOX BV 8x56 ideálnym spoločníkom poľovníkov, lovcov a pozorovateľov fauny a flóry.
Nové optické systémy s mnohovrstvenou optikou minimalizujú odrážanie a zabezpečujú vynikajúco vysoký prenos svetla, ako aj prirodzené farby pozorovaného objektu. Vďaka konštrukcii typu Roof  s vysokou náročnosťou na presnoť výroby a spracovania si môžu používatelia vychutnať kvalitný obraz s detailným vydávaním na bohatý kontrast a to aj v zlých svetelných podmienkach.
Konštrukcia typu Roof dodáva MINOX BV 8x56 tenký tvar. Ďalekohľad ľahko a pevne uchytíte. Pevné telo ďalekohľadu zaručuje spoľahlivé fungovanie vnútorného optického systému a presnosť mechanizmu, ktoré sú chránené pred prachom a vodou inovatívnou technológiou tesnenia. MINOX BV 8x56 spoľahlivo odoláva prieniku vlhkosti, a to do tlaku 0,3 baru alebo do hĺbky 3 metrov. Dusíková výplň poskytuje ochranu pred vnútornou koróziou a zabraňuje zahmlievaniu optických plôch aj pri extrémne kolísavých teplotách.
Ďalekohľad MINOX BV 8x56 dodávame spolu s neoprénovým popruhom, ochranným krytom optiky  a s puzdrom.


Technické údaje

 

MODEL BV 8x56
*Zväčšenie 8 x
*Priemer predných šošoviek 56 mm
*Výstupné očné pupily
7 mm
*Zorné pole 114 m/1,000 m,  6.5°
*Minimálna vzdialenosť [m] 2,5
*Očný reliéf [mm] 23
*Dioptrická korekcia ± 4 dpt
*Geometrické číslo stmievania 31,4
*Prevádzková teplota  [°C] -10° až +50
*Vodotesnosť
áno, do 3 m
*Výška x šírka x hĺbka [mm] 187 x 143 x 61
*Približná hmotnosť [g] 1,145
*Design 
VOLKSWAGEN DESIGN
*Obj. číslo   
62198

 

Prihlásenie

Odkazy

Huntung Land poľovnícky internetový obchod

www.nalovy.sk

© 2009-2012 Rapier s.r.o.   |  Značky   |  Test MTM   |  Testy Minox HG   |  Testy Minox HG foto   |  Testy Minox HG Myslivost   |  Testy Minox Myslivost