Ako Poľovné združenie

Registrácia ak ste poľovné združenie

 

Na začiatok je potrebné vysvetliť pojmy „PZ“ myslí sa zákazník, ako Poľovnícke združenie, ktoré má záujem o naše produkty a novinky prípadne ponukové katalógy. Od tohto členenia sa odvíjajú ďalšie možnosti využitia nami ponúkaných služieb. Pre poľovné združenia máme pripravené špeciálne množstevné zľavy pri nákupoch našich produktov.

 

Ste poľovnícke združenie a máte záujem o naše ponúkané produkty?

 

Pri registrácii je potrebné vyplniť všetky povinné údaje označené hviezdičkou. Na Vami uvedené údaje Vám budú môcť byť zasielané ponuky alebo akciové produkty. Pri registrácii zadávate svoje prihlasovacie meno (e-mail) a heslo, ktoré budete používať pri opätovnom prihlasovaní. Odoslanie registračného formulára na spracovanie je možné len po potvrdení súhlasu registrovať.

 

Ak ste uviedli všetky údaje potrebné k registrácii správne, o výsledku budete informovaný na Vami uvedený e-mail, na ktorý automaticky obdržíte systémom vygenerovanú správu s Vašimi prihlasovacími údajmi.

Prihlásenie

Pre prihlásenie je potrebné zadať Vaše prihlasovacie meno to je (email) a heslo zadané pri registrácii. Pokiaľ ste zabudli svoje heslo, môžete si nechať zaslať dočasne vygenerované heslo kliknutím na „zabudnuté heslo“.
Ak ste prihlásený, môžete pohodlne surfovať, sledovať naše nové produkty, prípadne sťahovať ponukové katalógy.

Prihlásenie

Odkazy

Huntung Land poľovnícky internetový obchod

www.nalovy.sk

© 2009-2012 Rapier s.r.o.   |  Značky   |  Test MTM   |  Testy Minox HG   |  Testy Minox HG foto   |  Testy Minox HG Myslivost   |  Testy Minox Myslivost