Ako obchodník?

Registrácia ak ste obchodník
 
Na začiatok je potrebné vysvetliť pojmy „obchodník“ - náš partner, ktorý má záujem nakupovať tovar za účelom ďalšieho predaja napr. poľovnícky obchod, army shop a tak ďalej. Od tohto členenia sa odvíjajú ďalšie možnosti využitia nami ponúkaných služieb.

 

Ste obchodník a máte záujem ďalej predávať nami ponúkané produkty?

Pri registrácii je potrebné vyplniť všetky povinné údaje označené hviezdičkou. Na Vami uvedené údaje Vám budú môcť byť zasielané ponuky, cenníky alebo akciové produkty. Pri registrácii zadávate svoje prihlasovacie meno (e-mail) a heslo, ktoré budete používať pri opätovnom prihlasovaní. Odoslanie registračného formulára na spracovanie je možné len po potvrdení súhlasu registrovať.

Ak ste uviedli všetky údaje potrebné k registrácii správne, o výsledku budete informovaný na Vami uvedený e-mail, na ktorý automaticky obdržíte systémom vygenerovanú správu s Vašimi prihlasovacími údajmi.
 
 

Prihlásenie

Pre prihlásenie je potrebné zadať Vaše prihlasovacie meno to je (email) a heslo zadané pri registrácii. Pokiaľ ste zabudli svoje heslo, môžete si nechať zaslať dočasne vygenerované heslo kliknutím na „zabudnuté heslo“.
Ak ste prihlásený, môžete pohodlne surfovať, sledovať naše nové produkty, prípadne sťahovať ponukové katalógy.

 

 

Prihlásenie

Odkazy

Huntung Land poľovnícky internetový obchod

www.nalovy.sk

© 2009-2012 Rapier s.r.o.   |  Značky   |  Test MTM   |  Testy Minox HG   |  Testy Minox HG foto   |  Testy Minox HG Myslivost   |  Testy Minox Myslivost